Aeg-Electrolux Bursa Servisi Çamaşır makinenizin montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi deneyimli personeli ve yüksek teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede ve ekonomik olarak siz müşterilerimize çözüm sunmaktan gurur duyar. Aeg-Electrolux Servisi olarak Bursa’nın en geniş servis ağına sahip olan firmamız, sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup, adresine personelimiz gelerek sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedirler.

Aeg-Electrolux Çamaşır Makinesi bakımı ve Çamaşır Makinesi tamiri konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz… Çamaşır Makinesi Bursa Aeg-Electrolux Servisi, Aeg-Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi Aeg-Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi Bursa , Bursa Aeg-Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi, Aeg-Electrolux Servis Bursa Çamaşır Makinesi.

Çamaşır Makinası arızalarından bazıları...


1) Electrolux çamaşır makinenin içinde su var.


Üretim sırasında kalite kontrol işlemleri nedeniyle makinede bir miktar su kalmış olabilir. Bu arıza değildir, suyun makineye zararı yoktur.

2) Electrolux çamaşır makinası su almıyor.


Electrolux çamaşır makinanızın musluk kapalı olabilir. Su girişi musluklarını açın.
Electrolux çamaşır makinanızın yükleme kapağı kapanmamış olabilir. Yükleme kapağını kapayın.

3)Electrolux çamaşır makinası su tahliye etmiyor.

Electrolux çamaşır makinanızın su gideri hortumu tıkanmış veya kıvrılmış olabilir. Hortumu temizleyin veya düzeltin. Electrolux Pompa filtresi tıkanmış olabilir. Pompa filtresini temizleyin.
Diğer Servis Hizmetlerimiz