Bursa Electrolux Ankastre Servisi

Her geçen gün üretilen farklı modellere ve farklı özelliklere sahip olan elektronik aletlerin, büyüğünden küçüğüne kadar her biri, hayatımızın zaman kazanmak adına ve pratik kullanım adına çok büyük destekçisidir. Bütün beyaz eşyalarda olduğu gibi en küçük ev aletlerinde de garantisi biten ürünler için en çok sıkıntı çekilen konu, orijinal parça bulmaktır. Birçok firmadan orijinal adı altında parçalar bulunabilmektedir ancak güvenilirliğinde çoğu zaman endişe duyulur. Yıllardır hizmet veren Bursa tenkis servisimiz ise, işini yaptığı her hizmette en kalitelisini yapma ilkesine bağlı olduğu gibi, orijinal parça temin ederken de sizlere hem orijinallik hem de bir yıl garanti hizmeti sağlayarak, mağduriyetinizi tamamen avantaja çevirmektedir.

Elektronik aletler daha çok beyaz eşyalar olarak mutfakta kullanıldığı için, son dönemlerde mutfak eşyaları konusunda oldukça hızlı üretimler sağlanmaya başlanmıştır. Seri üretimden kaynaklı parça bulma sorununda da, çok farklı firma ürünlerinden, en çok tercih edileni Electrolux markasına kadar her beyaz eşyada firmamız, orijinal parça hizmetini sağlamaktadır. Daha çok ankastre mutfaklarda rastlanılan bu tür sorunlarda Bursa Electrolux Ankastre Servisi aracılığıyla sizleri, hızlı ve dinamik çözümlere ulaştırmaktayız.

Alanında uzman kadromuzla ve yıllardır edindiğimiz teknik servis deneyimlerimizle, her daim olumlu dönütler alan müşteri odaklı firmamız, kurulduğu günden bugüne müşteriye ve topluma olan saygısından asla vazgeçmeyerek, kalitesinden de ödün vermeden hizmet sağlamıştır. Eşyalarınızdaki herhangi bir arıza probleminde, yedi gün boyunca dilediğiniz saatte ulaşabileceğiniz ve arıza kaydı bildirimi yaptırabileceğiniz sisteme sahip olan firmamız, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda geri dönüşü sağlayarak, dilediğiniz adrese teknik servis hizmetini ulaştırmaktadır. Dilerseniz Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel ve Mudanya bölgelerindeki şubelerimizde, dilerseniz taşımakta sıkıntı yaşayacağınız büyük elektronik eşyalarınız için evinizde, eşyaların arıza sorunlarını kökten çözebilir; böylelikle yaptığımız işe verdiğimiz garanti kapsamında tekrar bir sorunla karşılaştığınızda ücretsiz onarım ve bakım hizmetini de sunmuş oluruz.

İnternet sayfamız üzerinde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçerek, klimadan ankastre ürünlere kadar tüm problemlerinizi, Bursa Electrolux Ankastre Servisi aracılığı ile gidermeniz artık çok daha kolay ve güvenilir.

Bursa Electrolux Ankastre Servisi olarak, Bursa’daki Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Gürsu semtleri ve civarlarındaki mahallelerde; buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, fırın ve diğer ankastre ürünlerinin bakım onarım ve teknik servis hizmetini vermekteyiz. Mobil servis anlayışı ve güçlü teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Bir telefonla bize ulaşıp, Bursa’daki Tek olan Electrolux Bursa Yetkili Servis hizmetini güvenle alabilirsiniz. 0224 223 00 23

Bursa Electrolux Ankastre Servisi, Bursa Bursa electrolux servisi Yıllardır aynı kalite ile sizlere hizmet veren tüm beyaz eşyalarınız için sizlere yine aynı kalitede hizmet veren bir teknik servis olduğunu bilmeniz size daha iyi gelecektir. Bunun için yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olmalıdır. Bursa electrolux servisi olarak sizlere en kısa sürede hizmet veriyor olacağız.

Kaliteyi, ekonomik çözümlerle en iyi hizmet vermeyi hedefleyen beyaz eşya servisimiz, yerinde değişimi yapılan electrolux yetkili yedek parçalarına bir yıl garanti vermektedir. Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunan servisimiz, müşterilerine en kolay ödeme imkanları sunmaktadır.