Nilüfer Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Nilüfer Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi olarak, Bursa’daki Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Gürsu semtleri ve civarlarındaki mahallelerde; buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, fırın ve diğer ankastre ürünlerinin bakım onarım ve teknik servis hizmetini vermekteyiz. Mobil servis anlayışı ve güçlü teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Bir telefonla bize ulaşıp, Bursa’daki Tek olan Electrolux Bursa Yetkili Servis hizmetini güvenle alabilirsiniz. 0224 223 00 23

Nilüfer Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi gerekli durumlarda cihazın adresten alınıp atölyede uygun ortam ve teçhizatlar içerisinde hızlı bir şekilde arızasının giderilip tekrar adrese iade edilmesi konusunda profesyonel teknisyenlerimiz siz değerli müşterilerimiz için çalışmaktadır. ayrıca cihaz onarım sonrasında servisimiz 1 yıllık hizmet garantisi sunmaktadır. Gelişmiş müşteri takip sistemimiz sayesinde cihazlarınıza daha önce yapmış olduğumuz müdahaleler kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede cihazınızın daha önce değişen parçaları ve yapılan işçilikleri takip edebilmekteyiz. Bu sayede size daha iyi hizmet verebilmekteyiz.

Nilüfer Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi günün her saatinde hizmet vermekte, müşteri memnuniyeti, rahatı ve konforu adına kesintisiz bakım, onarım ve parça değişimi konusunda müşteriye en uygun ve uygun ücretlerle pratik çözüm sunan hizmet garantisiyle yardımcı olmaktayız.

Nilüfer Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi deneyimli uzman kadrosuyla sorunlarınıza anında çözüm üretecektir .siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyaç ve sorunlarına en kaliteli hizmeti sunuyoruz çamaşır makinesi ile ılgılı tüm sorunlar Nilüfer Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi tarafından kısa surede cozumlendırılıp sonuca bağlanmaktadır.

Nilüfer Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi, Bursa Nilüfer electrolux servisi Yıllardır aynı kalite ile sizlere hizmet veren tüm beyaz eşyalarınız için sizlere yine aynı kalitede hizmet veren bir teknik servis olduğunu bilmeniz size daha iyi gelecektir. Bunun için yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olmalıdır. Nilüfer electrolux servisi olarak sizlere en kısa sürede hizmet veriyor olacağız.

Kaliteyi, ekonomik çözümlerle en iyi hizmet vermeyi hedefleyen beyaz eşya servisimiz, yerinde değişimi yapılan electrolux yetkili yedek parçalarına bir yıl garanti vermektedir. Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunan servisimiz, müşterilerine en kolay ödeme imkanları sunmaktadır.