• Electrolux Buzdolabı Servisi

  Electrolux Buzdolabı Servisi

  Aeg-Electrolux Bursa Servisi Buzdolabının montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi deneyimli personeli ve yüksek teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede ve ekonomik olarak siz müşterilerimize çözüm sunmaktan gurur duyar. Aeg-Electrolux Servisi olarak Bursa’nın en geniş servis ağına sahip olan firmamız, sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup, adresine personelimiz gelerek sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedirler.

  Aeg-Electrolux Buzdolabı bakımı ve Buzdolabı tamiri konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz… Buzdolabı Bursa Aeg-Electrolux Servisi, Aeg-Electrolux Buzdolabı Servisi Aeg-Electrolux Buzdolabı Servisi Bursa, Bursa Aeg-Electrolux Buzdolabı Servisi , Aeg-Electrolux Servis Bursa Buzdolabı.

  Buzdolabı arızalarından bazıları...


  1) Electrolux Buzdolabı Çalışmıyor

  Electrolux buzdolabınızın fişi prize doğru takılmış mı? Takılmamışsa; electrolux yetkili buzdolabınızın fişini prize takın.
  Electrolux buzdolabınızın bağlandığı prizin sigortası ya da ana sigortası atmış mı? Atmışsa sigortayı kontrol edin.

  2) Electrolux buzdolabı çalışırken çalışma sesi artıyor.


  Ortam sıcaklığının değişmesine bağlı olarak electrolx yetkili buzdolabının çalışma performansı değişebilir. Electrolux buzdolabınızds sarsılma ya da gürültü varsa zemin düz değil ya da zayıf olabilir.

  3) Electrolux buzdolabının dondurucu sıcaklığı çok düşük ama soğutucu sıcaklığı yeterli.

  Electrolux buzdolabının dondurucu bölme sıcaklığı çok düşük bir sıcaklığa ayarlanmış olabilir. Electrolux buzdolabının dondurucu bölme sıcaklığını daha yüksek bir dereceye ayarlayıp kontrol ediniz.

 • Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

  Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

  Aeg-Electrolux Bursa Servisi Çamaşır makinenizin montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi deneyimli personeli ve yüksek teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede ve ekonomik olarak siz müşterilerimize çözüm sunmaktan gurur duyar. Aeg-Electrolux Servisi olarak Bursa’nın en geniş servis ağına sahip olan firmamız, sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup, adresine personelimiz gelerek sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedirler.

  Aeg-Electrolux Çamaşır Makinesi bakımı ve Çamaşır Makinesi tamiri konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz… Çamaşır Makinesi Bursa Aeg-Electrolux Servisi, Aeg-Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi Aeg-Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi Bursa , Bursa Aeg-Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi, Aeg-Electrolux Servis Bursa Çamaşır Makinesi.

  Çamaşır Makinası arızalarından bazıları...


  1) Electrolux çamaşır makinenin içinde su var.


  Üretim sırasında kalite kontrol işlemleri nedeniyle makinede bir miktar su kalmış olabilir. Bu arıza değildir, suyun makineye zararı yoktur.

  2) Electrolux çamaşır makinası su almıyor.


  Electrolux çamaşır makinanızın musluk kapalı olabilir. Su girişi musluklarını açın.
  Electrolux çamaşır makinanızın yükleme kapağı kapanmamış olabilir. Yükleme kapağını kapayın.

  3)Electrolux çamaşır makinası su tahliye etmiyor.

  Electrolux çamaşır makinanızın su gideri hortumu tıkanmış veya kıvrılmış olabilir. Hortumu temizleyin veya düzeltin. Electrolux Pompa filtresi tıkanmış olabilir. Pompa filtresini temizleyin.
 • Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi

  Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi

  Aeg-Electrolux Bursa Servisi Bulaşık Makinenizin montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi deneyimli personeli ve yüksek teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede ve ekonomik olarak siz müşterilerimize çözüm sunmaktan gurur duyar. Aeg-Electrolux Servisi olarak Bursa’nın en geniş servis ağına sahip olan firmamız, sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup, adresine personelimiz gelerek sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedirler.

  Aeg-Electrolux Bulaşık Makinesi bakımı ve Bulaşık Makinesi tamiri konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz… Bulaşık Makinesi Bursa Aeg-Electrolux Servisi, Aeg-Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi Aeg-Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi Bursa , Bursa Aeg-Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi, Aeg-Electrolux Servis Bursa Bulaşık Makinesi.

  Bulaşık Makinesi arızalarından bazıları

  1) Electrolux Bulaşık Makinesi Çalışmıyor

  Electrolux bulaşık makinenizin elektrik fişi takılmamış olabilir. Electrolux bulaşık makinenizin bağlandığı prizin sigortası ya da ana sigortası atmışsa sigortayı kontrol edin. Electrolux bulaşık makinenizin su giriş musluğunun açık olduğundan emin olun.
  Electrolux bulaşık makinenizin Açma / Kapatma düğmesine basarak makineyi açtığınızdan emin olun. Electrolux bulaşık makinenizin kapısını kapadığınızdan emin olun. Electrolux bulaşık makinenizin su giriş hortumu ve makinenizdeki filtrelerin tıkalı olmadığından emin olun.

 • Electrolux Kurutma Makinesi Servisi

  Electrolux Kurutma Makinesi Servisi

  Aeg-Electrolux Bursa Servisi Kurutma Makinenizin montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi deneyimli personeli ve yüksek teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede ve ekonomik olarak siz müşterilerimize çözüm sunmaktan gurur duyar. Aeg-Electrolux Servisi olarak Bursa’nın en geniş servis ağına sahip olan firmamız, sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup, adresine personelimiz gelerek sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedirler.

  Aeg-Electrolux Kurutma Makinesi bakımı ve Kurutma Makinesi tamiri konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz… Kurutma Makinesi Bursa Aeg-Electrolux Servisi, Aeg-Electrolux Kurutma Makinesi Servisi Aeg-Electrolux Kurutma Makinesi Servisi Bursa , Bursa Aeg-Electrolux Kurutma Makinesi Servisi, Aeg-Electrolux Servis Bursa Kurutma Makinesi.

  Kurutma Makinesi arızalarından bazıları...

  1) Electrolux kurutma makinesi kurutma işlemi uzun sürüyor.

  Kapak filtresi ve filtre çekmecesi temizlenmemiş olabilir.
  Electrolux kurutma makinesi kapak filtresi ve filtre çekmecesini temizleyin.

  2) Electrolux kurutma makinesi kurutma sonunda çamaşırları nemli çıkıyor.

  Electrolux kurutma makinesine aşırı çamaşır yüklenmiş olabilir.

  3) Electrolux kurutma makinesi çalışmıyorsa aşağıdakileri deneyin.


  Elektrik bağlantısını ve sigortayı kontrol edin. Arıza elektriksel ise elektrikçi çağırın. Kurutucunun rezistansı ya da termostat arıza yapmış ve değişmesi gerekiyor olabilir.

 • Electrolux Fırın Servisi

  Electrolux Fırın Servisi

  Aeg-Electrolux Bursa Servisi Electrolux Fırının montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi deneyimli personeli ve yüksek teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede ve ekonomik olarak siz müşterilerimize çözüm sunmaktan gurur duyar. Aeg-Electrolux Servisi olarak Bursa’nın en geniş servis ağına sahip olan firmamız, sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup, adresine personelimiz gelerek sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedirler.

  Aeg-Electrolux Fırın bakımı ve Fırın tamiri konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz… Fırın Bursa Aeg-Electrolux Servisi, Aeg-Electrolux Fırın Servisi Aeg-Electrolux Fırın Servisi Bursa , Bursa Aeg-Electrolux Fırın Servisi, Aeg-Electrolux Servis Bursa Fırın.

  Fırın arızalarından bazıları...

  1) Electrolux Ocakların fırın bölümleri elektrikle veya gazla çalışırlar, eğer çalışmıyorsa aşağıdakileri deneyin...

  Elektrik bağlantısını ve sigortayı kontrol edin. Arıza elektriksel ise elektrikçi çağırın. Rezistans ve termostatı kontrol edin.

  Electrolux gazlı fırınlar gaz çıkış gözeneklerindeki tıkanıklıklar sebebiyle düzgün çalışmazlar gözeneklerin temizlenmesi sorunu giderecektir.

 • Electrolux Klima Servisi

  Electrolux Klima Servisi

  Aeg-Electrolux Bursa Servisi Electrolux Klimanın montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi deneyimli personeli ve yüksek teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede ve ekonomik olarak siz müşterilerimize çözüm sunmaktan gurur duyar. Aeg-Electrolux Servisi olarak Bursa’nın en geniş servis ağına sahip olan firmamız, sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup, adresine personelimiz gelerek sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedirler.

  Aeg-Electrolux Klima bakımı ve Klima tamiri konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz… Klima Bursa Aeg-Electrolux Servisi, Aeg-Electrolux Klima Servisi Aeg-Electrolux Klima Servisi Bursa , Bursa Aeg-Electrolux Klima Servisi, Aeg-Electrolux Servis Bursa Klima.

  Klima arızalarından bazıları...

  1) Electrolux klimanız çalışmıyorsa aşağıdakilere dikkat edin!

  Sigortanın atıp atmadığını ve devre kesiciyi kontrol ediniz. Zamanlayıcıyı çalıştırma sırasında bir hata yapıp yapmadığınızı kontrol ediniz.

  2) Electrolux klimanız etkili olarak soğutmuyor veya ısıtmıyorsa;

  Filtrenin kirli olup olmadığını kontrol ediniz. Sıcaklık ayannın doğu yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz. Klimanızı çalıştırdığınızda oda çok sıcak ise soğutma için biraz bekleyiniz. Ünitenin hava giriş ve çıkış pencerelerinin önünde bir engel olup olmadığını kontrol ediniz.

  3) Electrolux klima sis üflüyorsa;

  Klimanızın bulunduğu ortam çok nemli ise, klimanızdan çıkan hava akımının sıcak havayı soğutması ile buğulanma oluşacaktır. Bu klimanızın yanlış çalışmasından kaynaklanmaz ve bir arıza değildir.