Nilüfer Electrolux Klima Servisi

Sıcak yaz aylarının vazgeçilmez elektronik ürünü olan klimalar, klimaya dayalı ısınma sistemi olan evlerin sadece yazın değil, kış aylarında da büyük ihtiyaç duyduğu bir üründür. Hem ısıtma hem soğutma özelliği olan bu ürünler, sabitlendikleri yerden çıkarıp taşınması konusunda hem zahmetli, hem de uzun sürelerle kullanılan ürünler olduğu için daha sık arıza vermesi olasıdır. Eğer ki onca para ödediğiniz ürünün garanti süresi dolmuş veya kullanıcı hatası durumdan kaynaklı olarak ürün garanti kapsamının dışına çıkmış ise, nilüfer electrolux klima servisi olarak, parça ve tamir konusunda her türlü desteği sağlayan en güvenilir firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Firmamızın asıl hedefi, müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede çözüme ulaştırmak ve onların hayatını kolaylaştıran ürünü en güvenilir haliyle tekrar günlük kullanıma dahil etmektir.

Hizmetlerimizden son derece memnun ve mutlu bir müşteri portföyüne sahip olan teknik servis firmamız, piyasadaki birçok firmanın sağlayamadığını yaparak, sizlere parçanın orijinalliği ve güvenilirliği kapsamında garanti belgesi sunar. Bu belge, özellikle kullandıkları ürünlerde büyük problemler yaşayan müşteriler için çok daha güven verici olmaktadır. Tüm marka klimalarından, ankastre mutfak ve beyaz eşyaların da dahil olduğu servis hizmetlerimiz kapsamında, her sene geliştirdiğimiz çalışma vizyonu ile günümüzde de hala müşteri odaklı çalışan nadir firmalardanız.

Klima tamiri taşınabilirlik problemi ve diğer ürünlere göre daha sık arıza çıkarmasından dolayı, sağladığı parçaya ve verdiği hizmete sonsuz güvenen firma, dilediğiniz adrese teknik servis yönlendirerek, probleminizi en kısa sürede en doğru çözüme ulaştırmaktadır. Kaliteli hizmet ilkesinden asla taviz vermeden, işini titizlikle yapan firmamıza, internet adresimiz üzerinde yer alan iletişim numaralarımızdan teknik servis başvurusu yaparak arıza için acil yardım talebinde bulunabilirsiniz. Servis talep sistemimiz haftanın yedi günü ve yirmi dört saat ulaşabileceğiniz bir sistem olup, vermiş olduğunuz adreslere gönderilen uzman elemanlarımızla karşılıklı memnuniyet içerisinde problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Beyaz eşyadan klimaya kadar oldukça geniş bir alanda hizmet sağlayan nilüfer electrolux klima servisi sahip olduğu hizmet alanlarını daha da artırarak, her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Nilüfer Electrolux Klima Servisi olarak, Bursa’daki Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Gürsu semtleri ve civarlarındaki mahallelerde; buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, fırın ve diğer ankastre ürünlerinin bakım onarım ve teknik servis hizmetini vermekteyiz. Mobil servis anlayışı ve güçlü teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Bir telefonla bize ulaşıp, Bursa’daki Tek olan Electrolux Bursa Yetkili Servis hizmetini güvenle alabilirsiniz. 0224 223 00 23

Nilüfer Electrolux Klima Servisi, Bursa Nilüfer electrolux servisi Yıllardır aynı kalite ile sizlere hizmet veren tüm beyaz eşyalarınız için sizlere yine aynı kalitede hizmet veren bir teknik servis olduğunu bilmeniz size daha iyi gelecektir. Bunun için yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olmalıdır. Nilüfer electrolux servisi olarak sizlere en kısa sürede hizmet veriyor olacağız.

Kaliteyi, ekonomik çözümlerle en iyi hizmet vermeyi hedefleyen beyaz eşya servisimiz, yerinde değişimi yapılan electrolux yetkili yedek parçalarına bir yıl garanti vermektedir. Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunan servisimiz, müşterilerine en kolay ödeme imkanları sunmaktadır.