Electrolux Bursa Yetkili Servis

Electrolux Bursa Yetkili Servis BilgiliDört

Electrolux Bursa olarak biz; Electrolux tarafından üretilen veya satışa sunulan; buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, elektrikli süpürge, fırın, ocak vb. ev cihazlarınıza, deneyimli profesyonel teknik kadromuzla Bursa'daki tek yetkili teknik servis hizmeti vermekten onur duyuyoruz.

Electrolux Bursa Servisi olarak, ilerleyen teknoloji sayesinde teknolojik ekipmanlarla sizlerle ulaşan  Bursa nilüfer electrolux servisi sayesinde sizler de kısa süre içerisinde eşyalarınızın tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Electrolux Bursa Servisi olarak, Bursa’daki Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Gürsu semtleri ve civarlarındaki mahallelerde; buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, fırın ve diğer ankastre ürünlerinin bakım onarım ve teknik servis hizmetini vermekteyiz. Mobil servis anlayışı ve güçlü teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Bir telefonla bize ulaşıp, Bursa’daki Tek olan  Electrolux Bursa Yetkili Servis hizmetini güvenle alabilirsiniz. 0224 233 00 23

Electrolux Bursa Servisi
olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir.

Kaliteyi, ekonomik çözümlerle en iyi hizmet vermeyi hedefleyen beyaz eşya servisimiz, yerinde değişimi yapılan electrolux yetkili yedek parçalarına bir yıl garanti vermektedir. Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunan servisimiz, müşterilerine en kolay ödeme imkanları sunmaktadır.
Bursa'nın Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Gürsu semtlerine Hizmet veren TEK YETKİLİ SERVİS olarak Electrolux Bursa Servisimiz; siz değerli müşterilerimize 20 Yıllık tecrübe ve birikimi ile faaliyet gösteren firmamızda hizmet vermekten onur duyarız. Güven hissedeceğiniz servis hizmetini size sunmak için hemen bizi arayın! Telefon numaramız; 0224 233 00 23

Bursa Electrolux, Bursa nilüfer electrolux servisi Yıllardır aynı kalite ile sizlere hizmet veren tüm beyaz eşyalarınız için sizlere yine aynı kalitede hizmet veren bir teknik servis olduğunu bilmeniz size daha iyi gelecektir. Bunun için yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olmalıdır. Nilüfer electrolux servisi olarak sizlere en kısa sürede hizmet veriyor olacağız.