Aeg-Electrolux Bursa Servisi Buzdolabının montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi deneyimli personeli ve yüksek teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede ve ekonomik olarak siz müşterilerimize çözüm sunmaktan gurur duyar. Aeg-Electrolux Servisi olarak Bursa’nın en geniş servis ağına sahip olan firmamız, sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup, adresine personelimiz gelerek sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedirler.

Aeg-Electrolux Buzdolabı bakımı ve Buzdolabı tamiri konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz… Buzdolabı Bursa Aeg-Electrolux Servisi, Aeg-Electrolux Buzdolabı Servisi Aeg-Electrolux Buzdolabı Servisi Bursa, Bursa Aeg-Electrolux Buzdolabı Servisi , Aeg-Electrolux Servis Bursa Buzdolabı.

Buzdolabı arızalarından bazıları...


1) Electrolux Buzdolabı Çalışmıyor

Electrolux buzdolabınızın fişi prize doğru takılmış mı? Takılmamışsa; electrolux yetkili buzdolabınızın fişini prize takın.
Electrolux buzdolabınızın bağlandığı prizin sigortası ya da ana sigortası atmış mı? Atmışsa sigortayı kontrol edin.

2) Electrolux buzdolabı çalışırken çalışma sesi artıyor.


Ortam sıcaklığının değişmesine bağlı olarak electrolx yetkili buzdolabının çalışma performansı değişebilir. Electrolux buzdolabınızds sarsılma ya da gürültü varsa zemin düz değil ya da zayıf olabilir.

3) Electrolux buzdolabının dondurucu sıcaklığı çok düşük ama soğutucu sıcaklığı yeterli.

Electrolux buzdolabının dondurucu bölme sıcaklığı çok düşük bir sıcaklığa ayarlanmış olabilir. Electrolux buzdolabının dondurucu bölme sıcaklığını daha yüksek bir dereceye ayarlayıp kontrol ediniz.

Diğer Servis Hizmetlerimiz