Neden Electrolux Yetkili Servisi

Neden Electrolux Yetkili Servisi ?

Yetkili Servislik; ticari kuruluşların çeşitli bölgelerde kendilerini temsil etmeleri amacıyla görevlendirdikleri, alıcıların aldıkları ürünleri kurma, bakımlarını yapma, meydana gelen arızaları giderme gibi görevleri olan anlaşmalı teknik servis işletmesidir.

Electrolux, AEG, Zanussi Yetkili Servisi'nde müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşırsınız: Müşteri memnuniyeti ve beklentilerin de ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki konular üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız. Electrolux Bursa | Teknik Hizmetler olarak önceliğimiz müşterimizin memnuniyetidir. Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz hizmetlerin farkını siz de hissedersiniz. Beyaz Eşya, Ankastre Cihazlar ve Klimanızın bakım ve onarımlarını İstanbul Bahçelievler, Electrolux, AEG, Zanussi Yetkili Servisinde yaptırmanız için birçok sebebiniz var"

1. Servis Garantisi/Konsinye Ürün

Cihazınızın bakım ve onarımları Electrolux Yetkili Servisi tarafından yapıldığı sürece, Yapılan işlemler Electrolux Yetkili Servisleri garantisi altındadır.

2. Orijinal Yedek Parça

Electrolux Bursa | Teknik Hizmetler'de orijinal yedek parçalar kullanılır. Orijinal Yedek Parça diğer orijinal olmayan yedek parçalara kıyasla tasarımı, kontrolü ve üretim yapılmış mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

3. Eğitilmiş Personel

Electrolux Yetkili Servisinde görev alan müdür, yetkili ve teknisyenler electrolux tarafından hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Uzman kadromuzdan profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

4. Gelişmiş Servis Donanımı

Electrolux Bursa | Teknik Hizmetler, Electrolux, AEG, Zanussi Yetkili Servisi, cihazınızın ve sizin güvenliğini sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Ayrıca, elektronik sistemlerin (Çamaşır, Bulaşık makinesi, Buzdolabı, Kurutma makinesi vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan yeni nesil (Bilgisayarlı Sistem) test cihazı servismizde mevcuttur. Yeni nesil cihaz ve programlarımız sayesinde cihaz sistemleri test edilir. Arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.